Domki ogrodowe Piła

Domki ogrodowe Piła

Ciężko wyobrazić sobie działkę budowlaną czy rekreacyjną, bez altanki ogrodowej. Domki ogrodowe (Piła, Wałcz, Drawsko) znajdujące się w naszej ofercie pozwolą Ci skutecznie przechowywać wszystkie najpotrzebniejsze narzędzia lub inne sprzęty. Myślisz, że stylowa altana nie może być tania? W takim razie koniecznie dowiedz się więcej o naszych blaszanych tynkowanych domkach ogrodowych.

Domek ogrodowy Piła
– stylowe pomieszczenie gospodarcze

Altana ogrodowa Piła.

Altany do ogrodu znajdujące się w naszej ofercie, wykonane są z blachy, która w celu podniesienia walorów estetycznych jest dodatkowo otynkowana. Zaletą takich domków na narzędzia jest ich nieporównywalnie niższa cena i szybkość montażu. Dzięki temu nasza propozycja jest świetną alternatywą dla domków drewnianych i murowanych. Wybierając to rozwiązanie, zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Spersonalizuj swoją altanę ogrodową

To, co wyróżnia Renoldi na tle konkurencji, to możliwość całkowitej personalizacji altanki. Nasi klienci mogą wybrać kolor tynku, jakim pokryjemy daną konstrukcję. Standardowa paleta barw obejmuje: biały, piaskowy, ceglasty, żółty, beżowy, jasny szary, ciemny szary i brązowy. Za dodatkową opłatą zapewniamy dostęp do szerszej gamy kolorów. Dla wygody naszych klientów umożliwiamy także dobór dodatkowych elementów domku, np.: drzwi bocznych, okien czy orynnowania i kratek wentylacyjnych.

Kolejnym elementem podlegającym personalizacji jest dach domku. Dachy w naszych konstrukcjach wykonane są z blachy T18, której kolor można dopasować według własnych preferencji. Jeśli chcesz także dostosować spady dachu, dobrze trafiłeś! Mamy w asortymencie altany ogrodowe z dachem jednospadowym (spad na tył, przód lub bok) i dwuspadowym (spad na boki lub przód-tył). Dobierz odpowiednie parametry konstrukcji, a my zajmiemy się resztą!

Tynkowane altany
ogrodowe od Renoldi

Domki ogrodowe Piła.

Domki ogrodowe Piła idealnie nadadzą się nie tylko do przechowywania niezbędnych narzędzi. Z powodzeniem zmieścisz tam grilla, rower, kosiarkę czy meble ogrodowe. Zlecając nam wykonanie i montaż altany, zagwarantujesz sobie pomieszczenie gospodarcze stworzone do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci wybrać długość i szerokość, abyś bez problemu wszystko pomieścił. Personalizacja każdego aspektu domku pozwoli Ci dopasować konstrukcję do pozostałych obiektów na posesji. Możemy sprawić, że będzie on idealnie współgrać z Twoim domem i otoczeniem, dzięki czemu będzie pełnić funkcję pomieszczenia gospodarczego i oczaruje swoim designem. Nie ma znaczenia czy to domowa posesja, czy działka rekreacyjna – domek, w którym przechowasz niezbędne przyrządy do pracy w ogrodzie to wygoda i funkcjonalność w jednym.

Wykorzystujemy tylko sprawdzone rozwiązania architektoniczne i tworzymy domki zgodne z najnowszymi trendami, dlatego możesz być pewien, że każdy pozazdrości Ci altany ogrodowej. Wybierz proste i sprawdzone domki ogrodowe od Renoldi, a poza pięknym domkiem narzędziowym zapewnimy Ci fachowe doradztwo i pomoc w wyborze najkorzystniejszego wariantu. Wykręć nasz numer już teraz i zapewnij sobie solidny domek ogrodowy.

Chciałbyś także pozbyć się uciążliwego problemu, jakim są odkryte kosze śmietnikowe na posesji? Co powiesz na zabudowy koszy śmietnikowych? Stylowe obudowy z wentylacją sprawią, że fruwające odpadki po działce, będą tylko niemiłym wspomnieniem.