Ogrodzenia Szczecinek

Ogrodzenia Szczecinek

Zabezpiecz swoją posesję w odpowiedni sposób. Trwałe, a do tego estetyczne ogrodzenia pozwolą Ci upiększyć otoczenie domu. Nasze ogrodzenia Szczecinek są odporne na korozję, złe warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Najkorzystniejsze rozwiązania czekają na Ciebie w Renoldi.

Trwałe ogrodzenie
o nowoczesnym designie

Przęsła ogrodzeniowe Futuro od Renoldi.

Ogrodzenia panelowe dostępne w naszej ofercie charakteryzują się niezwykłym i nowoczesnym designem. Z jednej strony nie są krzykliwe, ale zaciekawiają niecodziennym ułożeniem szczebli w ramie. Słupki Futuro wykonane są z ocynkowanej blachy o grubości 2 mm, które powlekane są farbą proszkową w kolorach RAL 7016 I RAL 7035. Dzięki temu masz pewność, że Twoje panele nie pokryją się rdzą. W naszym asortymencie można znaleźć aż 9 rodzajów przęseł ogrodzeniowych. Z doświadczenia wiemy, że nasi klienci najbardziej cenią sobie:

– przęsło Futuro D – to ogrodzenie dla tych, którzy ponad wszystko cenią sobie prywatność, ale chcą zagwarantować posesji przewiew. Przęsło składa się z 10 szczebli o specjalnie opatentowanym sposobie zaginania szczebli, tak, aby wszystko było szczelnie zakryte i nie dopadł Cię ciekawski wzrok sąsiada.
– przęsło Futuro H – to coś dla miłośników oryginalnych rozwiązań, które zwracają na siebie uwagę. 2 szczeble pionowe i 7 szczebli poziomych ułożone w modernistyczny sposób, przypominają literę H. W skład przęsła wchodzi także specjalna blenda, która pozwoli Ci szczelnie zasłonić wewnętrzną stronę ogrodzenia.
– przęsło Futuro G – specjalne panele ogrodzeniowe, które łączą w sobie klasykę z nutką nowoczesności. Zamiast standardowego ułożenia szczebli zostały one umieszczone skośnie. Nadaje to zupełnie innego charakteru, ale nadal prezentuje się stylowo.

Są to zaledwie 3 propozycje, jednak możemy Ci zaproponować znacznie więcej. Wystarczy, że przejdziesz do naszych realizacji, a przekonasz się, jak wygląda nasza całkowita oferta. Z pewnością każdy znajdzie tam przęsła, które będą odpowiadać indywidualnym preferencjom.

Nowoczesne ogrodzenia
panelowe od Renoldi

Ogrodzenia Szczecinek o nowoczesnym designie.

Daj się zachwycić nowoczesnymi ogrodzeniami, które sprawią, że przechodnie nie będą mogli oderwać wzroku. Wykorzystujemy sprawdzone i korzystne rozwiązania, które pozwalają nam montować architekturę ogrodową najlepiej w Szczecinku i okolicach. Odległość nie ma dla nas znaczenia. Zawsze dojeżdżamy tam, gdzie potrzebuje tego klient i montujemy ogrodzenie od 1 do 2 dni roboczych. Szybko, skutecznie i profesjonalnie. Taka właśnie jest nasza firma. Dbamy o najwyższy komfort klienta i oferujemy kompleksowe usługi, dlatego z chęcią zaprojektujemy odpowiednie przęsła ogrodzeniowe, przetransportujemy je i zamontujemy na Twojej posesji.

Gwarantujemy, że odmienimy Twoją działkę nie do poznania. Zamów u nas ogrodzenie (Szczecinek), a zyskasz solidne i wytrzymałe zabezpieczenie, które będzie odporne na czynniki zewnętrzne i będzie nie do sforsowania. Wykonaj telefon już teraz, a zapewnimy Ci najkorzystniejszą ofertę.

Jeśli natomiast chciałbyś zagwarantować sobie pomieszczenie gospodarcze, które pomieści wszystkie akcesoria ogrodowe, koniecznie sprawdź naszą ofertę dotyczącą domków ogrodowych, a także zachęcamy do odwiedzenia zakładki, w której dowiesz się więcej o zabudowach na kosze śmietnikowe.