Garaże blaszane tynkowane Piła

Garaże blaszane tynkowane Piła

Podejmując się jakiejkolwiek inwestycji na terenie swojej posesji, jednym z ważniejszych
czynników jest budżet. To on gra najistotniejszą rolę w realizacji naszych celów. Na
szczęście w Renoldi znajdziesz tanie, skuteczne i solidne rozwiązania. Naszym klientom
oferujemy ciekawe i nowoczesne garaże blaszane tynkowane Piła, które do złudzenia
przypominają te murowane.

Garaż blaszany tynkowany
z wyglądu jak murowany!

Garaże z dachem dwuspadowym Piła.

Profesjonalnie projektujemy i montujemy blaszane garaże tynkowane. Możemy zapewnić, że ich nowoczesny design upiększy każdy teren. Istotnym atutem naszej firmy jest to, że umożliwiamy naszym klientom całkowitą personalizację konstrukcji. Dobierz odpowiedni kolor, dach, bramę wjazdową i dodatkowe elementy w postaci kratki wentylacyjnej, drzwi bocznych czy orynnowania i ciesz się garażem z Twoich marzeń w atrakcyjnej cenie!

Współpracujemy z firmami Hormann i Wiśniowski, którzy są cenionymi producentami bram garażowych. Nasi klienci mogą wybierać spośród wielu modeli drzwi uchylnych, segmentowych czy dwudrzwiowych, które dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej. Zależy nam, aby każdy mógł mieć garaż, który będzie idealnie pasował do reszty posesji,
dlatego umożliwiamy także dobór koloru tynku garażu. Standardowa paleta barw obejmuje kolory: biały, jasny szary, piaskowy, beżowy, żółty, brązowy, ceglasty, ciemny szary. Za dodatkową opłatą można skorzystać także z rozszerzonego pakietu kolorów. Jeśli jesteś wymagający, a zwykły garaż Cię nie satysfakcjonuje, przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie! Elementy dodatkowe, w które możesz wyposażyć swój przyszły obiekt to coś, co zaintryguje niejednego przyszłego posiadacza garażu.

W ramach naszej oferty gwarantujemy:

I

dodatkowe drzwi wejściowe,

I

okna montowane w wybranym miejscu przez klienta,

I

orynnowanie,

I

kratki wentylacyjne (od 2 do 4).

Nasze garaże to kompleksowe konstrukcje, które mają wszystko, co niezbędne, aby
zabezpieczyć Twoje auto przed niesprzyjającymi czynnikami zewnętrznymi czy kradzieżą.

Garaże tynkowane od Renoldi to korzystne rozwiązanie
w przystępnej cenie

Garaże z dwoma stanowiskami.

Dbamy o komfort naszych klientów, dlatego w naszej ofercie znajdziesz garaże blaszane tynkowane Piła w wersji standard (nieocieplonej) i premium (ocieplonej). Bez problemu wykonujemy także garaże tynkowane jedno-, jak i wielostanowiskowe, z dachem jedno- lub dwuspadowym. Jak już wspominaliśmy, w Renoldi możesz decydować o finalnym wyglądzie konstrukcji. Wybierz dla siebie odpowiednią opcję, a przyjedziemy i zamontujemy garaż w zaledwie 2 dni! Gwarantujemy, że nasze konstrukcje są wytrzymałe, a przy tym nienagannie się prezentują. Dzięki nim sprawisz, że sąsiedzi zzielenieją z zazdrości!

Garażami tynkowanymi od producenta AND Garaże udowadniamy, że oszałamiające i solidne konstrukcje garażowe nie muszą być drogie! Zrezygnuj ze zwykłego „blaszaka” i odmień wygląd swojej posesji już dziś. Jeśli szukasz czegoś równie stylowego, jednak mniej zabudowanego, koniecznie sprawdź nasze wiaty garażowe (carporty) lub wiaty tarasowe, przy których spędzisz miło czas z najbliższymi.

Solidne i stylowe garaże z dachem dwuspadowym.