Domki ogrodowe Szczecinek

Domki ogrodowe Szczecinek

Nasze domki ogrodowe Szczecinek całkowicie odmienią Twoją posesję. Wykonane według indywidualnego projektu altany ogrodowe to idealny sposób na efektywne przechowywanie narzędzi i nie tylko. Przejdź poniżej i dowiedz się więcej na temat możliwości, jakie oferujemy w Renoldi.

Zaprojektuj domek ogrodowy Szczecinek
według własnego projektu

Blaszane altany na narzędzia według indywidualnego projektu.

Chciałbyś mieć wpływ na to, jak będzie wyglądać Twój przyszły domek ogrodowy? W Renoldi rozumiemy, że nie każdy chce mieć dokładnie to samo, co sąsiad, dlatego przychodzimy z idealnym rozwiązaniem. Wybierając właśnie nas, możesz mieć wpływ na każdy aspekt konstrukcji, która stanie w Twoim ogrodzie. Ze względu na komfort naszych klientów umożliwiamy zmianę takich elementów jak:
– kolor tynku – w standardowej palecie barw do wyboru mamy: biały, piaskowy, jasny szary, ceglasty, żółty, beżowy, ciemny szary, brązowy. Za dodatkową opłatą możliwy jest dostęp do szerszej kolorystyki.
– wielkość – jesteśmy w stanie dopasować szerokość i długość domku do indywidualnych potrzeb klienta, dzięki czemu nie będziesz musiał się zastanawiać, czy na pewno wszystko pomieścisz.
– dach – do wyboru mamy domki o dachu jednospadowym pokryte blachą T18 ocynkowaną, jednak można dobrać kolor spośród innych dostępnych w ofercie, oraz altany z dachem dwuspadowym pokryte blachodachówką MAGNAT.
– elementy dodatkowe – drzwi boczne, okna, orynnowanie, kratki wentylacyjne. To wszystko proponujemy w ramach naszej oferty. Wystarczy, że dasz nam znać, a zamontujemy dokładnie te elementy, których potrzebujesz.

Solidne
i wielofunkcyjne altany

Tynkowane domki ogrodowe Szczecinek.

Jak widać nasze domki to kompleksowe konstrukcje, które będą w stanie wytrzymać wiele lat bez jakichkolwiek zniszczeń. Blaszane altany ogrodowe są otynkowane, przez co ich montaż trwa krótko, jest tani, a wizualnie wyglądają tak samo, jak murowane. Dodatkowo altany nie wymagają stałej impregnacji, a ich dużym atutem jest szeroki zakres wykorzystania. Świetnie sprawdzą się zarówno na działce budowlanej, jak i tej rekreacyjnej. Możesz spożytkować je na wiele sposobów. Przechowuj tam narzędzia, meble ogrodowe czy grilla lub zaadaptuj jako miejsce do wypoczynku – wybór należy do Ciebie. My możemy zagwarantować solidną konstrukcję, która będzie świetnie się prezentować.

Domki ogrodowe Szczecinek to nasza specjalność. Zajmujemy się tym nie od dziś, dlatego możemy zapewnić szybki i dokładny montaż w zaledwie 2 dni robocze. Każda montowana przez nas konstrukcja blaszana spełnia najwyższe oczekiwania i wygląda dokładnie tak, jak chcesz. Do tego bazujemy na sprawdzonych rozwiązaniach architektonicznych, starając się, aby proponowane przez nas domki jak najbardziej odpowiadały dzisiejszym trendom. Mając taką altanę, Twoi sąsiedzi z pewnością oszaleją z zazdrości. Wybierając Renoldi, możesz spodziewać się maksimum korzyści i minimum frustracji. Wystarczy, że wykonasz do nas telefon lub odwiedzisz nas w salonie przy ul. Lutyckiej 43 w Pile, a opowiemy Ci wszystko na temat naszych działań. Jeśli czujesz, że Twój ogród powinien nabrać charakteru, koniecznie zapoznaj się także z naszymi propozycjami dotyczącymi wiat samochodowych lub ogrodzeń panelowych.