Domki ogrodowe Wałcz

Domki ogrodowe Wałcz

Przechowuj narzędzia ogrodowe w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu. Stylowe domki ogrodowe Wałcz od Renoldi zapewnią Ci odpowiednią ilość miejsca i będą wspaniale się prezentować. Świetnie sprawdzą się zarówno na działkach mieszkalnych, jak i tych rekreacyjnych. Dowiedz się więcej poniżej.

Domek ogrodowy Wałcz –
stalowa otynkowana konstrukcja

Solidne domki ogrodowe od Renoldi.

Oferujemy altany ogrodowe, które pomogą Ci uporządkować przestrzeń w Twoim ogrodzie. W naszym sklepie znajdziesz domki stalowe tynkowane, które do złudzenia przypominają te murowane. Jedyne, co je różni, to cena. Altany w naszym asortymencie są w atrakcyjniejszej cenie, a ich montaż zajmuje nam zaledwie od 1 do 2 dni roboczych. Wybierz je, a przekonasz się, że szopa na narzędzia może oczarować i być ozdobą ogrodu.

Proponujemy naszym klientom całkowitą personalizację przyszłej altany. Wybierz kolor elewacji, rodzaj dachu, szerokość, długość i dobierz dodatkowe elementy, jak okna, kratki wentylacyjne i orynnowanie, a zaczniemy działać. Do dyspozycji mamy 8 standardowych kolorów otynkowania: biały, piaskowy, jasny szary, ceglasty, żółty, beżowy, ciemny szary i brązowy. Jednak za dodatkową opłatą umożliwiamy wybór spośród szerszej gamy barw. Klienci mogą także zdecydować czy chcą zamontować okna, dodatkowe drzwi boczne, kratki wentylacyjne lub system rynnowy. A na życzenie klienta, ocieplamy konstrukcję.

Domek na narzędzia stojący w ogrodzie nie musi odstraszać. W Renoldi udowadniamy, że pomieszczenia gospodarcze mogą być wyszukane i stanowić serce posesji. Dobierz kolor otynkowania altany do elewacji domu i podziwiaj, jak wszystkie elementy na Twojej działce stanowią jedną całość. Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań jest domek ogrodowy o białej elewacji i ciekawym dachu dwuspadowym, ze spadkiem na boki. Jest to klasyczny, ale jakże efektowny wariant, który będzie idealnie współgrał z resztą posesji.

Altany ogrodowe
dla wymagających

Altany ogrodowe Wałcz.

Chcemy dotrzeć z naszymi produktami do jak największej liczby osób, dlatego montujemy domki ogrodowe na terenie Wałcza, Stargardu, Szczecinka i okolic. Dojeżdżamy w wyznaczone miejsce przez klienta i zajmujemy się całą resztą. Dzięki temu, że podejmujemy skuteczne działania, będziesz mógł cieszyć się prywatną altaną na narzędzia zaledwie w dwa dni robocze. Jeśli nie wiesz dokładnie jaki domek Ci się marzy, z chęcią zaproponujemy coś od siebie. Oferujemy fachowe doradztwo i pomoc przy wyborze odpowiedniego wariantu, abyś nie musiał ze wszystkim zostawać sam.

Naszą zaletą jest to, że wykorzystujemy tylko sprawdzone rozwiązania architektoniczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie tworzyć solidne altany w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do naszego salonu stacjonarnego, znajdującego się przy ul. Lutyckiej 43 w Pile. Chętnie pokażemy Ci nasze produkty i omówimy wszystkie szczegóły przy filiżance kawy. Jeśli jednak zależy Ci na naszej altance, a nie jest Ci po drodze, wystarczy, że zadzwonisz lub skontaktujesz się z nami mailowo. Czekamy na Ciebie!

Jednak to nie wszystko, co mamy w naszej ofercie. Chętnie zaproponujemy Ci także garaże jedno- i wielostanowiskowe, wiaty garażowe czy ogrodzenia panelowe. Przekonaj się sam i zapoznaj się z naszymi realizacjami.