ZABUDOWA
KOSZY ŚMIETNIKOWYCH

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Nowoczesna, wysokiej jakości zabudowa koszy śmietnikowych jest doskonałym rozwiązaniem, które poprawi estetykę każdej posesji prywatnej, jak i osiedla. Obudowy koszy na śmieci przyczyniają się do utrzymania czystości na danym terenie i zapobiegają wypadaniu odpadów z kontenerów.
Nasze zabudowy mają także korzystny wpływ na żywotność zbiorników, ponieważ wykonane są z wysokiej jakości materiału odpornego na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. W montowanych przez nas zabudowach śmietnikowych nie zapominamy również o odpowiedniej wentylacji, która jest niezbędna szczególnie w okresie letnim oraz o odpowiednich zabezpieczeniach – każda obudowa zamykana jest na klucz, co uniemożliwia dostęp osób postronnych. Zabudowa koszy śmietnikowych to komfortowe użytkowanie na lata bez potrzeby konserwacji. Bez problemu wykonujemy także zabudowy typu garaże i altany ogrodowe.

CHARAKTERYSTYKA

W naszej ofercie dostępne są zabudowy na kosze śmietnikowe wykonane z solidnej blachy ocynkowanej malowanej proszkowo w rozmiarach 120 L/ 240 L. Umożliwiamy dostawienie dowolnej liczby kolejnych segmentów. Elementy łącznikowe, zawiasy i zamknięcia są ocynkowane. Zabudowa posiada drzwi frontowe, jak i podnoszoną górną pokrywę otwieraną za pomocą siłowników. Całość zamykana na klucz. Na życzenie klienta, za dopłatą, jest możliwość wyboru innego koloru obudowy.

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

ZABUDOWA POJEDYNCZA 120L

wymiary zabudowy: wys. / szer. / dł.: 116,3 x 75 x 65 cm

materiał: blacha ocynkowana malowana proszkowo 1,5 mm

kolor: RAL 7016 (antracyt) lub RAL 7035 (szary)

waga: 43,98 kg

Obudowy koszy do śmieci.

ZABUDOWA POJEDYNCZA 240L

wymiary zabudowy: wys./ szer./ dł.: 116,3 x 87 x 84 cm

materiał: blacha ocynkowana malowana proszkowo 1,5 mm

kolor: RAL 7016 (antracyt) lub RAL 7035 (szary)

waga: 51 kg

Zabudowa koszy śmietnikowych Piła.

MOŻLIWOŚĆ DOSTAWIENIA KOLEJNYCH SEGMENTÓW !!!