GARAŻE
WIELOSTANOWISKOWE

TYNKOWANE GARAŻE WIELOSTANOWISKOWE, Z WYGLĄDU JAK MUROWANE!

Garaże wielostanowiskowe to idealne rozwiązanie dla posesji wielorodzinnych oraz wymagających klientów. Ich modernistyczny design i możliwość ustawienia w różnych konfiguracjach sprawia, że idealnie wpisują się w estetykę nowoczesnych osiedli. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów pokryć dachowych, bram oraz różnorodne kolory tynku. Jesteśmy otwarci na potrzeby klienta, dlatego nie boimy się tworzyć konstrukcji zgodnych z Twoimi wytycznymi.

Najbardziej popularnym produktem ze względu na proste, ale nowoczesne wzornictwo są garaże szeregowe z dachem jednospadowym. Posiadają one szeroki zakres użytkowania, a każdy garaż może być wyposażony w dodatkowe elementy dostosowane do potrzeb klienta.

Dostępna szerokość (mm): 2900, 3100, 3500, 4000

Dostępna długość (mm): 5020, 5200, 5400, 5860, 6860, 7860

Standardowa wysokość (mm): 2160 lub 2290

Garaże wielostanowiskowe Piła.
Bramy.

BRAMY

Współpracujemy z firmami Hormann i Wiśniowski – europejskimi producentami bram i drzwi garażowych. Dzięki temu w naszej ofercie można znaleźć wysokiej jakości bramy uchylne, rozwierne (dwuskrzydłowe) i segmentowe. Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy kolorystycznej oraz różnego rodzaju przetłoczeń, jakie oferują producenci.

Dach.

DACH

Dach jednospadowy pokryty jest blachą trapezową ocynkowaną lub powlekaną w odcieniach:
Ral 3005, Ral 3009, Ral 3011, Ral 6020, Ral 7024, Ral 7016, Ral 8004, Ral 8017, Ral 8019, Ral 9005, Ral 9010 i standardowy ocynk.

Kolorystyka tynku.

KOLORYSTYKA TYNKU

Nasi klienci mogą wybrać kolor otynkowania budynku spośród 8 standardowych kolorów oferowanych przez firmę KABE. Za dopłatą można skorzystać z dostępu do szerszej palety barw.
Standardowe kolory:
biały, piaskowy, jasny szary, ceglasty, żółty, beżowy, ciemny szary, brązowy.

Elementy dodatkowe – okna, drzwi, orynnowanie

ELEMENTY DODATKOWE

Drzwi boczne lub tylne
Poza bramą garażową umożliwiamy klientom dobór dodatkowych drzwi wejściowych do garażu. W ofercie mamy drzwi stalowe lub panelowe firmy Hofmann i Wiśniowski.

Okna
Montujemy okna w miejscu wybranym przez klienta z wyjątkiem łączeń ścian. Oferta zawiera dwa okna uchylne w wymiarach 800 x 600 mm i 1000 x 800 mm oraz okno doświetlające 350 x 1700 mm.

Orynnowanie
Każda konstrukcja garażu może zostać wyposażona w orynnowanie PCV.

Kratki wentylacyjne
Kratki wentylacyjne to niezbędny element każdej ocieplanej, jak i nieocieplanej konstrukcji. Oferujemy montaż od 2 do 4 kratek w każdym garażu.

FUNDAMENTY

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA
W celu uzyskania bezpieczeństwa w użytkowaniu garaży konieczne jest przygotowanie prawidłowego podłoża. Proponujemy 3 rodzaje fundamentów do wyboru przez inwestora.

Płyta betonowa / wylewka betonowa

Bardzo ważne jest zastosowanie wylewki o odpowiedniej grubości (min. 15 – 20cm) i jej zazbrojenie. Należy nanieść ją na grunt, pozbawiony wcześniej warstwy urodzajnej ziemi. Mieszankę betonową nalezy wylać w taki sposób aby zapewnić odpowiednią wysokośc ponad powierzchnię ziemi.

Fundament punktowy

Polega na przygotowaniu podłoża z zastosowaniem bloczków betonowych o wymiarach 30x30cm i zatopionych w grunt na 80 – 100cm. Rozmieszczenie bloczków powinno być zgodne ze schematem tak aby znalazły się w miejscu kotwienia ścian. Bardzo ważne jest odpowiednie wypoziomowanie punktów fundamentowych, tak aby zapewnić utrzymanie garażu w równej lini.

Fundament wieńcowy

Polega na przygotowaniu podłoża pod niemal cały obwód garażu. W tym celu należy wykonać ławę o szerokośi 30cm, najlepiej wystającą na około 5cm z każdej strony poza linię obrysu obiektu. Takie rozwiązanie świetnie nadaje się dla osób które nie chcą mieć wylewki pod garaż. W takiej sytuacji wnętrze może zostać wypełnione kostką betonową lub płytą chodnikową.