Wiaty samochodowe Piła

Wiaty samochodowe Piła

Solidne wiaty samochodowe Piła to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby wykorzystać zadaszone stanowisko na samochód również do innych celów, bowiem carporty mogą spokojnie funkcjonować także jako wiaty rekreacyjne. Każdy, kto pragnie miło spędzić czas na świeżym powietrzu w gronie najbliższych, jednak nie ma ochoty sparzyć się na słońcu lub zmoknąć na deszczu, koniecznie musi je wypróbować!

Wiata samochodowa to proste
i korzystne rozwiązanie

Carporty Piła.

Jeśli dokonujesz wyboru między garażem, a wiatą samochodową, warto rozważyć, do jakich celów będzie Ci służyć dany obiekt. Jeśli potrzebujesz pomieszczenia, w którym będziesz tylko i wyłącznie przetrzymywał swoje auto, możliwe, że lepszym wyjściem okaże się garaż. Natomiast jeśli marzy Ci się miejsce, w którym będziesz spędzać wieczory do późna w otoczeniu rodziny i przyjaciół, a do tego zapewni Ci ochronę pojazdu przed słońcem i deszczem, to zdecydowanie powinieneś postawić na wiaty samochodowe od Renoldi.

Nasze propozycje są niezwykle stylowe i dopasowane do oczekiwań klientów. Jesteśmy w stanie wykonać carporty zarówno jedno-, jak i wielostanowiskowe. A szerokość i długość konstrukcji dobieramy według potrzeb:

Dostępna szerokość (mm): 2900, 3105, 3500, 4000, 4500, 5000, 5400, 5800.
Dostępna długość (mm): 5020, 5200, 5400, 5860, 6860, 7860, 8740.

Nasze wiaty na samochody mają dachy jednospadowe. W standardowym usytuowaniu opadają na tył budynku, jednak na prośbę klienta jesteśmy w stanie wykonać konstrukcję ze spadkiem na bok lub na przód. Carporty dostępne w naszym sklepie pokryte są tynkiem akrylowym w wybranym przez klienta kolorze. Kolory w podstawowej ofercie to: biały, piaskowy, jasny szary, ceglasty, żółty, beżowy, ciemny szary, brązowy. Za dodatkową opłatą umożliwiamy wybór koloru z rozszerzonej palety. Do tego gwarantujemy dodatkowe orynnowanie, które zapewni skuteczne odprowadzanie wody deszczowej.

Carporty
– nowoczesne wiaty samochodowe od Renoldi

Wiaty samochodowe Piła.

Wielofunkcyjne carporty, które dostępne są w naszej ofercie to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają ciekawej alternatywy dla klasycznych garaży. Dużo niższy koszt i prestiżowy design przemawiają za tym, żeby wybrać właśnie tę formę zadaszenia samochodowego. Projektujemy i montujemy niezwykle szeroki wybór wiat, a naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, jak i instytucji publicznych.

Cechuje nas duży profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta, dlatego możesz mieć pewność, że każda wykonana przez nas wiata będzie cechowała się innym wyglądem, dopasowanym do indywidualnych oczekiwań. Ich minimalistyczny wygląd sprawia, że nasi klienci z chęcią wykorzystują carporty tylko i wyłącznie jako zadaszenie tarasowe. Zamów wiatę ogrodową już teraz, a z chęcią omówimy wszystkie szczegóły i zamontujemy daną konstrukcję w wyznaczonym przez Ciebie miejscu. Oto, gdzie stawiamy nasze wiaty samochodowe – Piła, Szczecinek, Wałcz i nie tylko. Jeśli jesteś zainteresowany umieszczeniem na swojej posesji zadaszonego stanowiska dla samochodów, koniecznie przejdź do naszych realizacji, a następnie skontaktuj się z nami.