WIATY TARASOWE

Nasze wiaty tarasowe to wyjątkowo wytrzymałe konstrukcje mocowane na 4 lub 2 podporach, które przypadną do gustu każdemu. Twarde podłoże w połączeniu z efektownym zadaszeniem i wygodnymi meblami ogrodowymi sprawią, że spędzisz czas z rodziną i przyjaciółmi w najbardziej komfortowy sposób z możliwych. Gwarantujemy, że nasze zadaszenia upiększą Twoją posesję i zagwarantują jej atrakcyjną aranżację.

Wiaty tarasowe odporne na trudne warunki atmosferyczne

Ponadto wiaty od Renoldi to niezwykle solidne konstrukcje, które świetnie zdają egzamin, nawet podczas trudnych warunków atmosferycznych. Wybierz nasze zadaszenia, a przetransportujemy i zamontujemy je dla Ciebie w wybranym miejscu. W naszej ofercie znajdziesz również modele o przesuwnych ścianach i mobilnym dachu, dzięki czemu świetnie ochronisz się nie tylko przed słońcem i deszczem, ale także przed wiatrem, owadami, hałasem i ciekawskimi spojrzeniami. Nasze wiaty to jakość i staranne wykonanie dzięki czemu stworzymy produkt, który w 100% spełni Twoje oczekiwania.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi garażami blaszanymi tynkowanymi oraz domkami ogrodowymi.

FUNDAMENTY

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA
W celu uzyskania bezpieczeństwa w użytkowaniu garaży konieczne jest przygotowanie prawidłowego podłoża. Proponujemy 3 rodzaje fundamentów do wyboru przez inwestora.

Płyta betonowa / wylewka betonowa

Bardzo ważne jest zastosowanie wylewki o odpowiedniej grubości (min. 15 – 20cm) i jej zazbrojenie. Należy nanieść ją na grunt, pozbawiony wcześniej warstwy urodzajnej ziemi. Mieszankę betonową nalezy wylać w taki sposób aby zapewnić odpowiednią wysokośc ponad powierzchnię ziemi.

Fundament punktowy

Polega na przygotowaniu podłoża z zastosowaniem bloczków betonowych o wymiarach 30x30cm i zatopionych w grunt na 80 – 100cm. Rozmieszczenie bloczków powinno być zgodne ze schematem tak aby znalazły się w miejscu kotwienia ścian. Bardzo ważne jest odpowiednie wypoziomowanie punktów fundamentowych, tak aby zapewnić utrzymanie garażu w równej lini.

Fundament wieńcowy

Polega na przygotowaniu podłoża pod niemal cały obwód garażu. W tym celu należy wykonać ławę o szerokośi 30cm, najlepiej wystającą na około 5cm z każdej strony poza linię obrysu obiektu. Takie rozwiązanie świetnie nadaje się dla osób które nie chcą mieć wylewki pod garaż. W takiej sytuacji wnętrze może zostać wypełnione kostką betonową lub płytą chodnikową.