Domki ogrodowe Stargard

Domki ogrodowe Stargard

Bezpieczne przechowywanie narzędzi wszelkiego rodzaju zapewnią Ci domki ogrodowe Stargard od Renoldi. Stabilne, wytrzymałe i stylowe konstrukcje sprawdzą się zarówno na posesjach budowlanych, jak i na działkach rekreacyjnych. Uporządkuj przestrzeń na swoim podwórku i spraw, że wszystko w końcu będzie na swoim miejscu.

Blaszany domek ogrodowy Stargard,
który wygląda jak murowany

Domek ogrodowy z dachem dwuspadowym od Renoldi.

Mamy to do siebie, że dbamy, aby nasi klienci nie musieli dużo wydawać i długo czekać na realizację zamówienia, dlatego zapewniamy transport i montaż altan ogrodowych w zaledwie 1-2 dni robocze. Z chęcią wysłuchamy Twoich sugestii, co do tego, jak ma wyglądać Twój przyszły domek gospodarczy, ponieważ umożliwiamy dobór poszczególnych parametrów do swoich upodobań.

Wybierz kolor elewacji (biały, piaskowy, jasny szary, ceglasty, żółty, beżowy, ciemny szary, brązowy), spad dachu (jedno- lub dwuspadowy), długość i szerokość konstrukcji, a następnie dobierz odpowiednie dodatkowe elementy, jak okna, orynnowanie, drzwi boczne, czy kratki wentylacyjne. Na życzenie klienta jesteśmy także w stanie ocieplić konstrukcję.

W Renoldi udowadniamy, że pomieszczenie gospodarcze na sprzęt nie musi być zaniedbane i odstraszać – wręcz przeciwnie. Nasze altany to wyjątkowe konstrukcje, które zachwycają designem i stanowią ozdobę posesji. Jednymi z najczęściej wybieranych wariantów domków to te z białą elewacją i szarym lub brązowym dachem dwuspadowym na boki. Jest to nasz flagowy produkt, który niezwykle elegancko się prezentuje i będzie stanowić jedność z pozostałymi elementami podwórka.

Altany ogrodowe to
doskonałe urozmaicenie działek przydomowych

Pomieszczenie gospodarcze na narzędzia Stargard.

Staramy się dotrzeć z naszą ofertą do jak najszerszego grona osób, dlatego dostarczamy nasze altany ogrodowe na terenie Stargardu, Wałcza, Piły i okolic. Wystarczy, że podasz nam swój adres, a dojedziemy w wyznaczone miejsce i zamontujemy altanę w zaledwie 2 dni robocze. Jeśli ciężko Ci samemu wybrać odpowiedni domek ogrodowy, służymy pomocą. Gwarantujemy rzetelne i fachowe doradztwo w kwestii projektu domku. Zadbamy o jego każdy aspekt od koloru tynku, aż po jego odpowiednią wielkość. Nie zwlekaj i postaw na najlepsze rozwiązania do przechowywania.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do naszego punktu stacjonarnego przy ul. Lutyckiej 43 w Pile. Możesz tam porozmawiać z nami w 4 oczy, zobaczyć i dotknąć produkty, a także zamówić altanę na miejscu. Jeśli z jakichś powodów nie jesteś w stanie do nas dotrzeć, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Równie sprawnie i dokładnie opowiemy Ci o wszystkim, abyś miał dokładny ogląd na to, czym się zajmujemy i co oferujemy.

W Renoldi jesteśmy w stanie zagwarantować Ci domek, który będzie wytrzymały, nie będzie rdzewieć, a do tego zapewni idealną ochronę dla wszystkich sprzętów, które będą się w nim znajdować. To jednak zaledwie ułamek naszej oferty. Co powiesz na absolutnie zachwycające zabudowy na kosze śmietnikowe lub garaże blaszane tynkowane o wielu stanowiskach? Nie czekaj dłużej i wykręć nasz numer, a chętnie zrealizujemy dla Ciebie wszystko, co zechcesz.